Det er foretatt tildeling av villreinjakt. I Knutshø er det jakt til 73 jegere og 24 jegere i Rondane Nord. Det er ialt 71 reserver. Tidligere år har det vært stort frafall en antar derfor at mange reserver vil få tilbud om kort etterhvert.

Jegerne vil motta faktura for betaling etterhvert, er det jegere som av ulike årsaker øsnker å trekke seg gi beskjed på epost folldal@fjellstyrene.no.

Tildelingslister rein 2016. 

Fritt dyr Knutshø 

1

Atle Kirkeby

2

Preben Solly

3

Malin Olsen Krokmoen

4

Sigurd Leirvik Brekk

5

Morten Svenning

6

Palmer Jektvik

7

Sivert Slåen

8

Anne Marit Øian

9

Peder Skjæret Strømhaug

10

Roar Rønning

11

Anja Zanjani

12

Tor Håkon Løkken

13

Jonas Sletten

14

Andreas Storgjerde

15

Egil Eide

16

Arne Dahlen

17

Øyvind Sletten

18

Kai Olsen

19

Knut Idar Johnsen

20

Lars Henrik Odden

21

Hans Sletten

22

Birgitte Streitlien

23

Cato Streitlien

24

Ståle Støen

25

Øystein Os

26

Stig Bakke

 

Varamenn fritt dyr Knutshø 

1

Atle Nyhus

2

Egil Rune Slåen

3

Runar Trondsgård

4

Arne Olav Vårtun

5

Stian Tørhaug

6

Magne Moan

7

Bjørn K Skomakerstuen

8

Torbjørn Rogstad

9

Bergsvein Odden

10

Torkjel Brendryen

11

Jørgen Strømhaug

 

Fritt dyr Rondane 

1

Camilla Svendsen

2

Øyvind Bakken Berg

3

Torgeir Dalen

4

Stein Arne Lilleengen

5

Hallgeir Odden

Varamenn fritt dyr Rondane 

1

Terje Kjøllmoen

2

Arild Messelt

3

Ulf Berg

4

Kjell Ove Kristoffersen

 

Simle/Ungdyr + kalv Knutshø 

1

Åshild Bøe

2

Børge Røhjell

3

Eivind Brennodden

4

Bjørn K Skomakerstuen

5

Malin Voll

6

Mehran Zanjani

7

Bård Kjønsberg

8

Øyvind Øien

9

Daniel Ferrari

10

Guri Sletten

11

Even Kvilvang

12

Solveig Slåen

13

Magnar Nystuen

14

Martin Nyheim Voll

15

Asgeir Trondsgård

16

Mikkel Engvoll

17

Kjetil Odden Nystuen

18

Tommy Kristoffersen

19

Åge Klokkerhaug

20

Michael Ferrari

21

Hilde Stokke Odden

22

Kari Brun Moen

23

Stian Tørhaug

24

Anna Berg Skogen

25

Bjørn Frode Hegg

26

Marius Gillerhaugen

27

Sindre Bakken

28

Theo Chan

29

Ole Martin Hoel

30

Kari Lindstedt

31

Andreas Odden

 

Kalv Knutshø 

1

Ingar Ekseth

2

Mai Vilde Bakken Nilsen

3

Håkon Strømbu

4

Ågot Larsen

5

Anita S Brendryen

6

Tom Roger Olsen

7

Egil Strypet

8

Geir Olav Slåen

9

Atle Nyhus

10

Torbjørn Rogstad

11

Stein Arne Østbye

12

Oda Louise Larsen

13

Hege Hasvi

14

Heidi Åsen

15

Martin Grimsbu

16

Ole Edvard Nilsgård

 

 

Fritt under 50 kg Rondane 

1

Ulf Berg

2

Bjørnar Elgvasslien

3

Odd Enget

4

Eivind Faldet

5

Erling Olav Wangen

6

Ivar Bakken Berg

7

Marte Elverhøi

8

Bernt Marius Molnes

9

Oda Kamilla Eide

 

Simle/fritt ut 40kg + kalv Rondane 

1

Bjørge Plassen

2

Helge Rundtom

3

Sven Arne Sandom

4

Stian Johannessen

5

Eirik Sletten

6

Per Johan Skomakerstuen

7

Reidar Odden

8

Arild Messelt

9

Karl Arne Arnesen

10

Claus Hasvi

 

 

Reserver 

1

Jørgen Strømhaug

k

2

Rune Kongsrud

k

3

Silje Christin Lystad

k

4

Hans Martin Bjørkeng

k

5

Lars Olsen Krokmoen

k

6

Kolbjørn Hansen

k

7

Stian Svenning

k

8

Martin Kristiansen

k

9

Anders Engvoll

k

10

Bjørnar Hansen

k

11

Andreas Brennodden

k

12

Odd Kristoffersen

k

13

Jorunn E Røsten Mælen

k

14

Frode Brendryen

k

15

Sondre Trondsgård

k

16

Håvard Hovde

K / R

17

Harald J Viken

K

18

Lars Morten Øian

K

19

Magne Støen

K

20

Kjell Brennodden

K

21

Asbjørn Nessa

K

22

Stian Dahlen

K

23

Torkjel Brendryen

K

24

Bjørn Rogstad

K

25

Jørn Lilleby

K / R

26

Arne Olav Vårtun

K

27

Roger Voll

K

28

Kristin Plassen

K / R

29

Ingvald Dalen

K

30

Magne Moan

K

31

Runar Trondsgård

K

32

Torstein Eide

K

33

Vegar Nystuen

K

34

Stein Arild Hegg

K

35

Ola Brennodden

K

36

Elin Brandsnes Vårtun

K

37

Jo Aleksander Breiby

K / R

38

Thomas Frankmo Tveråen

K

39

Gjermund Brennodden

K

40

Bergsvein Odden

K

41

Stein Trygve Larsen

K

42

Dag Bekken

K

43

Stein Pettersen

K

44

Maren Brendryen

K

45

Ragnar Alander

K

46

Steffen Brendryen

K

47

Mette Kristin Hallingby

K

48

Stein Olav Lilleeng

K / R

49

Thomas Sauarlia

K

50

Yngve Voll

K

51

Terje Kjøllmoen

K / R

52

Hans Jonas Tuva

K

53

Lillian Kristiansen

K

54

Ola Brandsnes Vårtun

K / R

55

Jo Are Brennodden

K

56

Odd Brendryen

K

57

Arne Brendryen

K / R

58

Henny Oddveig Brustad

K

59

Per Morten Brennodden

K / R

60

Harald Os

K

61

Lasse Andreassen

K / R

62

Geir Sørvold

K

63

Egil Rune Slåen

K

64

Jørgen Husom

K

65

Kjell Ove Kristoffersen

K

66

Laila Graven

K

67

Jonas Brendryen

K

68

Robin Phillips

K

69

Ivar Nyheim

K

70

Mari Brandsnes Vårtun

K

71

Bjørg Hildonen

K

 

<< Tilbake